“Błękit” ze zmiennym szczęściem

Seniorzy “Błękitu” ze zmiennym szczęściem występują w A-klasie gr. Rzeszów II – Łańcut. Po doskonałym początku sezonu, dwóch wyjazdowych zwycięstwach Szarotka Rogóżno – Błękit Żołynia 1:2; Markovia Markowa – Błękit Żołynia 0:1 i zwycięskich derbach Błękit Żołynia – Start Brzóza Stadnicka 1:0, przyszły dwie kolejne porażki, na wyjeździe Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błękit Żołynia 5:2 oraz w Żołyni Błękit Żołynia – Tatyna Dylągówka 2:4.

Po pięciu kolejkach drużyna z Żołyni z 9 punktami zajmuje co prawda dobre 6 miejsce, ale oczekiwania kibiców, działaczy a przede wszystkim samych piłkarzy były chyba nieco wyższe.

Bardzo dobrze spisują się za to drużyny młodzieżowe Błękitu – juniorzy starsi zajmują po 6 kolejkach 2 pozycję z 3 zwycięstwami, 2 remisami i jedną porażka, a trampkarze młodsi również po 6 kolejkach są na 3 pozycji z 3 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami.

Już w najbliższą niedzielę 20 września o godz. 14.00 w ramach 6 kolejki rozegrane zostaną kolejne spotkanie. Na wyjeździe seniorzy Błękitu spotkają się z ŁKS-em Łukawiec. Wszystkich sympatyków klubu zapraszamy na spotkanie, dopingujmy naszych w walce o trzy punkty.

Red.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 14 =