Zamieszkaj w Żołyni – działki na sprzedaż

Ruszyła kampania informacyjna żołyńskiego samorządu pn. „Zamieszkaj w Żołyni”, związana z przygotowaniem do sprzedaży działek, stanowiących własność gminy, zlokalizowanych nieopodal ulicy Białobrzeskiej w Żołyni Dolnej (do pobrania – oferta).

Działki z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, mają powierzchnie od 9 do 26 arów, są częściowo uzbrojone (kanalizacja sanitarna na działkach). Pozostałe media znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Pod wszystkie działki wydane są decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu przestrzennym. Dogodny dojazd, zarówno drogą asfaltową, jak również kamienną jest dodatkowym atutem lokalizacji.

Działki będą zbywane w drodze przetargów już w II kwartale br. Szczegóły odnośnie działek można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żołyni w pok. 203 lub 205 tel. 172243018 wew. 28 lub 39 (do pobrania – numery działek i cena).

Jak informuje samorząd gminy Żołynia działki położone są w atrakcyjnej cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów oraz zbiorników wodnych. Dodatkowo wyjątkowość lokalizacji, uzupełniają pobliskie instytucje użyteczności publicznej tj. szkoła podstawowa i przedszkole, a także stadion sportowy, kort tenisowy oraz sklepy.

jerry


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 × 1 =