Zamieszkaj w Żołyni – cd.

Jak informowaliśmy wcześniej fiaskiem zakończył się pierwszy przetarg ogłoszony przez gminę Żołynia na sprzedaż działek budowlanych, który odbył się 19 czerwca br. Powód, nie było chętnych na oferowane działki, a do przetargu przystąpiła tylko jedna osoba, która wpłaciła wadium.

Pomimo braku zainteresowania gmina 8 lipca br. ogłosiła II publiczny przetarg ustny na sprzedaż przedmiotowych nieruchomości. Do sprzedaży wystawiono 15 działek zlokalizowanych w Żołyni Dolnej i jedną w Brzózie Stadnickiej (ogłoszenie o przetargu) . Przetarg odbędzie się 11 sierpnia br. o godz. 9.00 w sali 201 Urzędu Gminy w Żołyni.

Działki z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe i są częściowo uzbrojone (kanalizacja sanitarna na działkach). Pozostałe media znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Pod wszystkie działki wydane są decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu przestrzennym. Dogodny dojazd, zarówno drogą asfaltową, jak również kamienną jest dodatkowym atutem lokalizacji.

Jak informuje samorząd gminy Żołynia działki położone są w atrakcyjnej cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów oraz zbiorników wodnych. Dodatkowo wyjątkowość lokalizacji, uzupełniają pobliskie instytucje użyteczności publicznej tj. szkoła podstawowa i przedszkole, a także stadion sportowy, kort tenisowy oraz sklepy.

Działka położona w Brzózie Stadnickiej jest zlokalizowana w obszarze rolniczym oznaczonym symbolem R. Szczegółowe informacje odnośnie wszystkich działek można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żołyni w pok. 203 lub 205 tel. 172243028 wew. 28 lub 39.

jerry

Przejdź do dyskusji

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 6