Rusza sprzedaż działek w Żołyni

Pokłosiem marcowej kampanii informacyjnej żołyńskiego samorządu pn. „Zamieszkaj w Żołyni” jest ogłoszony publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zlokalizowanych nieopodal ulicy Białobrzeskiej w Żołyni Dolnej (ogłoszenie o przetargu). Przetarg odbędzie się 19 czerwca br. o godz. 9.00 w sali 201 Urzędu Gminy w Żołyni.

Działki z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe, mają powierzchnie od 9 do 26 arów, są częściowo uzbrojone (kanalizacja sanitarna na działkach). Pozostałe media znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie. Pod wszystkie działki wydane są decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu przestrzennym. Dogodny dojazd, zarówno drogą asfaltową, jak również kamienną jest dodatkowym atutem lokalizacji.

Jak informuje samorząd gminy Żołynia działki położone są w atrakcyjnej cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów oraz zbiorników wodnych. Dodatkowo wyjątkowość lokalizacji, uzupełniają pobliskie instytucje użyteczności publicznej tj. szkoła podstawowa i przedszkole, a także stadion sportowy, kort tenisowy oraz sklepy.

Szczegółowe informacje odnośnie działek można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żołyni w pok. 203 lub 205 tel. 172243018 wew. 28 lub 39.

jerry

Przejdź do dyskusji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

43 − = 42