Zamieszkaj w Żołyni – epilog

Z uwagi na brak zainteresowania kupnem działek budowlanych, które do sprzedaży przeznaczyła gmina w dwóch ogłaszanych przetargach (więcej w artykule Nie ma chętnych na działki w Żołyni), wójt gminy Żołynia w dniu 31 sierpnia br. wydał ogłoszenie informujące o możliwości zakupu nieruchomości położonych w Żołyni Dolnej w trybie rokowań przetargowych. Wszyscy chętni mogą uzyskać dodatkowe informacje w Urzędzie Gminy pokój 205 II piętro lub pod numerem telefonu 172243018 wew. 39.

Przypomnijmy, że do sprzedaży wystawiono kilkanaście działek z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe o powierzchni od 9 do 26 arów, częściowo uzbrojonych (kanalizacja sanitarna na działkach). Pozostałe media zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie. Co istotne pod wszystkie działki wydane są decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu przestrzennym.

Jak informuje samorząd gminy Żołynia działki położone są w atrakcyjnej cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów oraz zbiorników wodnych. Dodatkowo wyjątkowość lokalizacji, uzupełniają pobliskie instytucje użyteczności publicznej tj. szkoła podstawowa i przedszkole, a także stadion sportowy, kort tenisowy oraz sklepy.

jerry

Przejdź do dyskusji

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =