Weź udział w projekcie – fotowoltaika

FacebookTwitterGoogle


Urząd Gminy w Żołyni ogłosił nabór uczestników do projektu w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie operacji dotyczących budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii, służących do wytwarzania energii, w szczególności energii elektrycznej lub cieplnej, z przeznaczeniem na potrzeby własne.

Projekt zakłada zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy 3 kWp do produkcji energii elektrycznej z przeznaczeniem do wykorzystania tylko i wyłącznie na potrzeby gospodarstw domowych do dnia 30.09.2015 r. Chętni do udziału w projekcie muszą posiadać stabilną i trwałą powierzchnię dachu o wymiarach min. 20m2  skierowaną na południe, w miejscu niezacienionym, na której można dokonać montażu paneli fotowoltaicznych.

Szacuje się, że koszt dla mieszkańca zamknie się w kwocie ok. 6 – 7 tys zł., jednak ostateczna wartość zostanie ustalona dopiero po wyłonieniu wykonawcy zadania. Termin składania wniosków mija 21.05.2015 r. o godzinie 15.30. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żołyni (tel. sekretariat tel. 017 22 43 018, 017 22 43 028). Wniosek udziału w projekcie z kompletem załączników do pobrania poniżej.

Spotkanie informacyjne dotyczące realizowanego projektu, odbędzie się 17.05.2015 r. (niedziela) w sali 201 Urzędu Gminy w Żołyni o godz. 10.15.

Tekst źródłowy www.zolynia.pl

jerry

Do pobrania:

  1. wniosek o przystąpieniu do projektu,
  2. informacje dodatkowe o projekcie.

FacebookTwitterGoogleKomentarze

Weź udział w projekcie – fotowoltaika — 1 komentarz

  1. Takie projekty to fajna sprawa. Dzięki nim może więcej osób uświadomi sobie, że instalacja paneli fotowoltaicznych to przede wszystkim oszczędność pieniędzy.

Dodaj komentarz


Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 6 =